Welcome to the Personal Website Engineer Hossein Hashemi ورود شما را به پایگاه شخصی مهندس حسین هاشمی خوش آمد میگوییم 

 

متقاضیان گازسوز کردن وانت بارها تا 22 آذر فرصت دارند در این طرح ثبت نام کنند.

 
 
 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر، سخنگوی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور گفت: خودروهای با عمر10 سال ساخت و بنزین سوز مدل 80 و بالاتر که در حمل بار شهری و برون شهری فعال هستند و در طرح شناسایی وانت بارهای فعال در گذشته ثبت نام کرده اند، می توانند برای گازسوز کردن خودروی خود اقدام کنند.

هاشمی از متقاضیان خواست از دو روش مراجعه مستقیم به سامانه WWW.FAPCO.IR و تکمیل فرم ثبت نام یا مراجعه حضوری به یکی از کارگاه های تبدیل در شهر خود با همراه داشتن مدارک خودرو ثبت نام کنند.

وی گفت: هزینه ثبت نام در این طرح رایگان است و تجهیزات گازسوز کردن خودرو ( به ارزش 700 تا 800 هزار تومان) به صورت بلاعوض به متقاضیان واگذار می شود و متقاضی تنها متناسب با نوع خودرو هزینه70 تا 80 هزار تومان برای نصب تجهیزات در خودرو می پردازد.

مدیر صنایع خودرویی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت با اشاره به وجود یک میلیون و 950 هزار وانت بار در ناوگان حمل و نقل عمومی کشور تاکید کرد: از این تعداد وانت بار تاکنون یک میلیون و 300 هزار وانت بار در کشور ساماندهی شده اند   و کل وانت بارهای مشمول این طرح 100 هزار دستگاه است.

هاشمی کاهش هر چه بیشتر مصرف بنزین و افزایش سهم CNG در سبد سوخت کشور را از اهداف این طرح اعلام کرد و افزود: بر این اساس تا پایان سال 100 هزار وانت بار عمومی در کشور دوگانه‌سوز خواهد شد.

وی بااشاره به اینکه تسهیلات قرض الحسنه اعتباری سوخت به450 هزارنفر ازرانندگان پرداخت شد گفت: برخی ازاین افراد تسهیلات دریافتی را بازپرداخت نکرده اند.

سخنگوی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت توصیه کرد: برای جلوگیری از مسدود شدن کارت هوشمند سوخت، این دسته از افراد باید هر چه سریع تر اقساط تسهیلات دریافتی را بازپرداخت کنند در غیر این صورت، کارت هوشمند سوخت آنها یک سال مسدود خواهد شد .

مشمولان این طرح می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی  WWW.FAPCO.IR برای ثبت نام در این طرح اقدام و برای رفع هر گونه ابهام احتمالی با شماره تلفن های 22588979، 22947557 و 22777646 و نیز شماره پیامک 3000020 ارتباط برقرار کنند.

بازگشت ...
مرتبط باموضوع :

 تکمیل طرح‌های نیمه تمام در اولویت است  [ جمعه، 14 تير ماه، 1392 ] 1525 مشاهده
 تاکید بر رفاه مضاعف برای مردم و کار مضاعف برای مسئولان  [ سه شنبه، 7 خرداد ماه، 1392 ] 1285 مشاهده
 توليد بنزين لوکس با اکتان بالاي 90 در کشور  [ پنجشنبه، 15 فروردين ماه، 1392 ] 1222 مشاهده
 آماده مناظره با مدیران شهری درباره پروژه صدر هستم  [ چهارشنبه، 8 خرداد ماه، 1392 ] 1589 مشاهده

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما : 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]


پیـام مدیـریت : سایت در حال تکـمیل میـباشد اگر برای چنـدمـین بار اسـت که از سایـت
بازدیـد میـکنیـد ، بـرای اعمال تغییرات نهایی قالب سایت بر روی مـرورگرتان ، کـلیدهای
میانبر Ctrl+F5 را بفشارید
مرورگر پیشنهادی ما برای مشاهده سایت »»» Mozilla FireFox