Welcome to the Personal Website Engineer Hossein Hashemi ورود شما را به پایگاه شخصی مهندس حسین هاشمی خوش آمد میگوییم 

حسین هاشمی، تأکید کرد: خدمات شهری باید در عین این که حرمت شخصیت شهروندان را حفظ و ارتقا دهد، باید تسهیل و تسریع در دسترسی‌ها و رفاه شهروندان را تأمین کند.

ادامه خبر در ادامه مطلب

 

حسین هاشمی، نامزده دوره چهارم شورای شهر تهران در نشست خبری خبرگزاری برنا با بیان این که اصلاح ساختار اقتصادی در شهرها، از مهمترین خواسته‌های مردمی است، گفت: به ویژه در شهر تهران، شهروندان انتظار دارند که زیرساخت‌ها برای توسعه خدمات اقتصادی فراهم شده و توسعه یابد.

وی با بیان این که هر شهروند تهرانی برای دسترسی به محل کار، مراکز عرضه میوه و تره‌بار، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و . . . نیازمند هزینه کرد مبالغ قابل توجهی در هر ماه است و در واقع باید بگویم که یکی از مهمترین دغدغه‌های شهری در میان شهروندان تهرانی، سازماندهی دسترسی به مراکز اقتصادی است.

هاشمی با تأکید بر این که توسعه حمل و نقل عمومی در اماکن پر تردد باید در اولویت مدیریت شهری باشد، ادامه داد: متأسفانه در تهران امروز استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی برای شهروندان به صرفه نیست زیرا به لحاظ امنیت بهداشتی، تسهیل و تسریع دسترسی و استفاده از تکنولوژی روز به همراه سیستم‌های رفاهی مانند تهویه و . . . برای شهروندان جاذبه چندانی ندارد.

وی یکی از مهمترین برنامه‌های خود را در صورت کسب یکی از کرسی‌های شورای شهر تهران را تلاش برای تحقق خواسته‌های مردمی در توسعه، تسهیل و تسریع دسترسی در ساختار تردد شهر خواند و یادآور شد: حرمت نهادن به شخصیت شهروندان در هر شهری نیازمند این است که در تمام جنبه‌ها استفاده از خدمات شهری برای شهروندان انگیزاننده و کشش‌پذیر باشد.

بازگشت ...
مرتبط باموضوع :

 انتقاد مهندس هاشمی از نحوه اداره پایتخت  [ سه شنبه، 7 خرداد ماه، 1392 ] 1392 مشاهده
 جزئیات تسهیلات اعتباری سوخت به رانندگان  [ سه شنبه، 7 خرداد ماه، 1392 ] 1878 مشاهده

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما : 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]


پیـام مدیـریت : سایت در حال تکـمیل میـباشد اگر برای چنـدمـین بار اسـت که از سایـت
بازدیـد میـکنیـد ، بـرای اعمال تغییرات نهایی قالب سایت بر روی مـرورگرتان ، کـلیدهای
میانبر Ctrl+F5 را بفشارید
مرورگر پیشنهادی ما برای مشاهده سایت »»» Mozilla FireFox