Welcome to the Personal Website Engineer Hossein Hashemi ورود شما را به پایگاه شخصی مهندس حسین هاشمی خوش آمد میگوییم 

سهام استقلال و پرسپولیس باید به مردم واگذار شود

شهروندان تهرانی نیاز به تحرک بیشتری دارند

کاندیدای شورای شهر تهران گفت:خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس باید به معنای واقعی صورت بگیرد و قطعا در صورت حضور در شورای شهر پیگیر این موضوع خواهم بود.

 

ادامه خبر در ادامه مطلب

 

حسین هاشمی با حضور در خبرگزاری برنا به برنامه های ورزش خود اشاره کرد و گفت: قطعا سلامت شهروندان تهرانی یکی از موضوعات مهمی است که اعضای شورا باید در اولویت کار خود قرار بدهند.

وی افزود: عدم تحرک لازم شهروندان یکی از مشکلات و معضلات اساسی شهر تهران است که باید با برنامه ریزی اصولی و علمی برطرف شود و قطعا شورای شهر تهران نقش بسزایی در برآورده کردن این هدف دارد.

هاشمی با اشاره به سرانه ورزشی شهر تهران گفت: سرانه ورزشی فعلی به هیچ وجه پوشش دهنده نیازهای جمعیت تهران نیست و باید با ساخت و گسترش اماکن ورزشی، حداقل سرانه برای هر نفر را بصورت چشمگیری افزایش داد.

وی ادامه داد:ایجاد فضایی برای کار و فعالیت های ورزشی همزمان یکی از برنامه هایی است که می تواند به تحرک شهروندان تهرانی کمک کند. بطور مثال با ایجاد مسیرهای مختص دوچرخه در ناحیه های طرح ترافیک و در ادامه در کل مناطق شهر، فضای مناسب برای ورزش و تحرک پذیری شهروندان فراهم می شود.

هاشمی در ادامه به بحث خصوصی سازی دو باشگاه بزرگ پایتخت اشاره کرد و گفت: دو باشگاه پرسپولیس و استقلال ظرفیت و پتانسیل بسیار بالایی دارند که متاسفانه از آن ها به نحو احسن استفاده نشده و قطعا با ورود بخش خصوصی این اتفاق رخ می دهد.

کاندیدای شورای شهر تهران ادامه داد:طبق دستور مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای اصل 44، دو باشگاه استقلال و پرسپولیس باید به بخش خصوصی واگذار شوند اما باید در نظر داشت این واگذاری به معنای واقعی صورت بگیرد و مردم به عنوان سهامداران واقعی وارد گود شوند. نه اینکه سهام این دو باشگاه به شرکت هایی خاص که ریشه دولتی دارند عرضه شود!

هاشمی در پایان خاطرنشان کرد:بحث واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، مسائل مربوط به ورزش همگانی و قهرمانی و بحث زیرساخت های ورزش قطعا جزو دغدغه های من خواهد بود و امیدوارم که با حضور در شورای شهر بتوانم خدمت گذار شهروندان تهرانی باشم.

بازگشت ...
مرتبط باموضوع :

 انتقاد مهندس هاشمی از نحوه اداره پایتخت  [ سه شنبه، 7 خرداد ماه، 1392 ] 1414 مشاهده
 ایران به قطب صنعت سی ان جی در جهان تبدیل می‌شود  [ سه شنبه، 7 خرداد ماه، 1392 ] 1437 مشاهده
 تاکید بر رفاه مضاعف برای مردم و کار مضاعف برای مسئولان  [ سه شنبه، 7 خرداد ماه، 1392 ] 1310 مشاهده
 شورای شهر جای تکنوکرات های بی درد نیست  [ جمعه، 10 خرداد ماه، 1392 ] 2634 مشاهده
 تکمیل طرح‌های نیمه تمام در اولویت است  [ جمعه، 14 تير ماه، 1392 ] 1549 مشاهده

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما : 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]


پیـام مدیـریت : سایت در حال تکـمیل میـباشد اگر برای چنـدمـین بار اسـت که از سایـت
بازدیـد میـکنیـد ، بـرای اعمال تغییرات نهایی قالب سایت بر روی مـرورگرتان ، کـلیدهای
میانبر Ctrl+F5 را بفشارید
مرورگر پیشنهادی ما برای مشاهده سایت »»» Mozilla FireFox